POPRZEDNIE EDYCJE

Meeting odbędzie się w dniach 9-10 lipca 2016 roku, na terenie ośrodka wczasowego “Poczty Polskiej” nad Jeziorem Białym w Okunince k. Włodawy. Startujemy o wczesnych godzinach porannych w sobotę (ok. 12:00), bawimy się całą noc i zwijamy się w niedzielny poranek. Do naszej dyspozycji mamy dużą salę (świetlicę), 50 metrów od brzegu jeziora. W jej wnętrzu znajdziecie sporo klasycznego dobra (Amigi, Atarynki, Komody), wszystkie podpięte do prądu i gotowe do zabawy. Czas umili nam DJ Amiga 600, jako szafa grająca z setkami modułów muzycznych, gotowych do puszczenia w eter. Wieczorem rozpalimy ognisko, a wraz z nastaniem nocy podelektujemy się najnowszymi produkcjami demoscenowymi na bigscreenie.

Wstęp na imprezę - BEZPŁATNY!

Kilka spraw organizacyjnych:

 • Jest możliwość zabukowania noclegu w domkach na ośrodku. Warto się pośpieszyć, bo impreza odbywa się w samym środku sezonu letniego, więc im później, tym o nocleg będzie trudniej. W trakcie rezerwacji wspomnijcie, że przyjeżdżacie na “zlot komputerowców”. REZERWACJE: 502 015 240 lub 502 015 032 albo (81) 710 63 05. Na ośrodku są domki 4 os. w cenie 160 zł za dobę (za cały domek), więc możecie zgadać się w kilka osób, żeby było taniej.
 • jest możliwość przekimania się na sali (weźcie śpiworki, materace, karimaty, łóżka wodne, czy co tam jeszcze potrzebujecie :)
 • prowiant i napoje wyskokowe we własnym zakresie (tego akurat jest Ci tu pod dostatkiem).
 • na ośrodku jest ok. 15 miejsc parkingowych dla zmotoryzowanych.
 • sala wyposażona jest w wysokiej klasy... stół do ping-ponga. Organizator zapewnia 4 paletki i kilka piłeczek. Piąty i kolejni gracze muszą zorganizować sobie paletki we własnym zakresie (albo skorzystać z zamiennika w postaci np. Amigi 600)
 • jest tu też boisko do gry w siatkówkę. Jak ktoś weźmie piłkę to pogramy ;)
 • mile widziany przyjazd z własnym sprzętem komputerowym (nie zapomnicie o listwie zasilającej)
 • and last but not least… imprezę sponsoruje portal WczasyNadBialym.pl, a za zaoszczędzone złotóweczki kupcie piwo i wypijcie zdrowie organizatora ;)

Amiga Eastern Meeting to impreza, której celem jest integracja społeczności Amigowej w naszym pięknym kraju. Chcemy po prostu mile spędzić czas wśród pozytywnie zakręconych ludzi, dla których komputer jest czymś więcej niż tylko blaszanym pudełkiem z supermarketu. Spotkanie odbywa się w wyjątkowo malowniczym miejscu - tuż przy brzegu Jeziora Białego, w którym można zażyć orzeźwiającej kąpieli i poopalać się w sąsiedztwie pięknych plażowiczek. Nie bez parady Jezioro Białe nazywa się pieszczotliwie "perłą" Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego.

Połączenie klimatu Amigowej imprezy z tym wyjątkowym miejscem musi zaowocować czymś dobrym - czymś tak dobrym jak Amiga Eastern Meeting :)

Serdecznie zapraszam, a po więcej informacji odsyłam na swój email:

fuego (malpa) go2.pl

tel. 508 467 921


 • ZIOMALE


  Polski Portal Amigowy
stat4u