POPRZEDNIE EDYCJE

Meeting odbył się w dniach 16-17 lipca 2011 roku, na terenie ośrodka wczasowego Ostoja nad Jeziorem Białym w Okunince k. Włodawy. Wystarowaliśmy w sobotę ok. godz. 13:00.

Szczegóły:

  • wejściówka 20 zł (osobniczki płci pięknej za darmo)
  • mile widziany przyjazd z własną Amigą/Pegasosem/Dziewczyną ;), ale nie obowiązkowy.
  • prowiant i napoje wyskokowe we własnym zakresie (zaopatrzenia można dokonywać na bieżąco w pobliskim spożywczaku)

Program zlotu:

Amiga Eastern Meeting to impreza służąca tak naprawdę tylko i wyłącznie integracji społeczności Amigowej w naszym pięknym kraju :). Nie organizujemy żadnych kompotów, nie ma żadnej rywalizacji. Chcemy tylko mile spędzić czas wśród pozytywnie zakręconych ludzi, dla których komputer jest czymś więcej niż tylko blaszanym pudełkiem z supermarketu (z mulącą Vistą na pokładzie :). Spotkanie odbywa się w wyjątkowo malowniczym miejscu - tuż przy brzegu Jeziora Białego, w którym można zażyć orzeźwiającej kąpieli (w przerwie rozmów o MOSie na MiniMac`a :) i poopalać się w sąsiedztwie pięknych plażowiczek. Nie bez parady Jezioro Białe nazywa się pieszczotliwie "perłą" Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Połączenie klimatu Amigowego party z tym wyjątkowym miejscem musi zaowocować czymś dobrym - czymś tak dobrym jak Amiga Eastern Meeting :)

Wieczorem rozpaliliśmy tradycyjnego grilla, a w nocy nasza sala wypełniła się wirującymi sześcianami w czasie pokazu najnowszych dem na Amigę/C64 oraz PC ;)

  • ZIOMALE


    Polski Portal Amigowy
stat4u